Lärare

Lärare

Samuel Nilsson

Teamledare/lärare

Gitarr, fiol, elbas, piano, digital musikproduktion

Tel: 070-330 13 04

Mail: samuel@noku.se

Niklas Lindberg

Lärare

Gitarr

Tel: 076-844 89 98

Mail: niklas@noku.se

Tova Engberg

Ledare

Bergsjö Dansstudio

Tel: 073-805 60 25

Mail: bergsjodansstudio@gmail.com

Emanuel Nilsson

Teamledare/lärare

Trumset, piano, gitarr, musikproduktion

Tel: 079-062 66 17

Mail: emanuel@noku.se

Anna Vildesten

Lärare

Cirkus

Tel: 073-704 37 32

Mail: skogsen@pm.me

Sara Nilsson

Lärare

Teater för film och scen

Mail: sara@noku.se

Kajsa Proos

Lärare

Fiol, cello, piano

Tel: 070-386 19 38

Mail: kajsa@noku.se

Max Vildesten

Lärare

Cirkus

Tel: 073-704 37 32

Mail: skogsen@pm.me

Othilia Fagerhov

Lärare

Sång

Mail: othilia@noku.se